Геоінформаційні
системи
ГІС
ГІС (геоінформаційна система) - багатофункціональна система, призначена для збору, зберіганню та аналізу просторових даних, їх відображенню і використанню з метою підтримки бізнес-процесів при комплексній обробці інформації та прийнятті виробничо-технологічних і управлінських рішень.
Геоінформаційні системи поєднують традиційні операції під час роботи з базами даних (запит і статистичний аналіз) з повноцінною візуалізацією та просторовим аналізом. Таке поєднання зумовлює унікальні можливості застосування у вирішенні широкого спектра завдань, пов'язаних з аналізом явищ і подій в просторі, прогнозуванням їх вірогідних наслідків, формуванням та реалізацією стратегічних управлінських рішень.
ГІС
ESRI
ESRI (Environmental Systems Research Institute - Інститут дослідження систем довкілля) американська компанія, заснована в 1969 році, фундатор, безумовний лідер та найвідоміший розробник геоінформаційних систем. Згідно даних ARC Advisory Group компанія Esri домінує на світовому ринку ГІС та визнається провідним постачальником геоінформаційних технологій для більш ніж 10 галузей світової економіки, займає 43% ринку ГІС (у порівнянні з 11% -ю часткою другого за величиною світового постачальника).
ESRI
Платформа ArcGIS від ESRI
Програмні продукти ArcGIS дозволяють використовувати ГІС-функціональність в настільних і серверних додатках, через інтернет і на мобільних пристроях в польових умовах, а також вбудовувати функції ГІС в будь-які додатки користувача.
ArcGIS підтримує роботу як з власним форматом файлів даних, так і з сховищами просторових даних будь-якої промислової реляційної СУБД (Oracle, Microsoft SQL Server, IBM DB2, PostgreSQL, Informix та ін.) І ОС (Microsoft, Linux).
ArcGIS
м.Київ, провулок Бехтеревський, 4-Б
тел./факс: +380 44 4844322
e-mail: asd@asd-geo.com.ua
Made on
Tilda